Náš tým Badge MORO

Náš příběh

Začali jsme ve třech. Dnes je nás 120. Společně slavíme 10 let na trhu.
Zde je náš příběh.

Náš přístup

Jsme přesvědčeni o tom, že technologie, umění a věda vznikají nejlépe ve spolupracujícím prostředí. Lidé se rodí s odlišným nadáním, různou inteligencí a schopnostmi, ale pouze v nesobeckých společenstvích dokážou tyto své talenty rozvinout k dokonalosti. Proto spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jeho znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní softwarová řešení.

 • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.

  Máme talent, nasazení, vytrvalost a vůli. Dokážeme úspěšně dokončit každý projekt. Přemýšlíme o tom, co děláme. Jsme schopni věci domyslet. Máme touhu excelovat. Neustále na sobě pracujeme. Nebojíme se výzev. Naučíme se, co je třeba. Vždy hledáme řešení, ne výmluvy. Naším vzorem je Rocky Balboa. Nevzdáme se. Nikdy.

 • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.

  Co slíbíme, to splníme. Naše slovo je víc než smlouva. Nikdy se nespokojíme s poloviční kvalitou a nedokončenou prací. Zakázky dodáváme v dohodnuté kvalitě. Vždy usilujeme o maximum. Když něco nejde podle plánu, ihned komunikujeme. Jsme otevření. Hrajeme fér.

 • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.

  To, co děláme, je více než práce, je to náš život, naše poslání. Očekáváme od sebe nadšení a zápal. Jsme kolegové i kamarádi. Záleží nám na sobě. Vzájemně si pomáháme a můžeme se na sebe spolehnout. Jsme schopni převzít zodpovědnost nejen za svou práci i práci celého týmu. Táhneme za jeden provaz. Společně sdílíme úspěchy i neúspěchy, pracujeme a bavíme se. V práci i mimo ni.

 • Změny vnímáme jako příležitosti, nikoli překážky.

  Život je neustálá a nikdy nekončící změna. Pro nás to znamená nekonečně mnoho příležitostí pro zlepšení jednotlivců, našich produktů, služeb i firmy a jejího okolí. U nás má každý příležitost být iniciátorem změny. Je na každém z nás, jaké úlohy se zhostí.

 • Důvěra a loajalita je pro nás základ pevného vztahu.

  Důvěra a loajalita pro nás není něčím navíc. Je základním stavebním kamenem našeho vztahu s klienty i kolegy a principem, jak o vztazích přemýšlíme. Neustále pracujeme na rozvoji vzájemných vztahů. Nehledáme krátkodobá vítězství. Usilujeme o dlouhodobé vyrovnané vztahy s kolegy i klienty.

 • Vytváříme prostředí založené na lidech.

  Spolupráci stavíme na lidech a jejich schopnostech, nikoli na pravidlech a procesech. Budujeme přátelské prostředí založené na lidském přístupu, vzájemné toleranci a respektu, ve kterém se dohody podepisují podáním ruky a sliby se plní nejen o Vánocích. Podporujeme týmovost a respektujeme individualitu. Vždy hledáme cesty k „ano“. Chováme se tak k sobě navzájem i k našim partnerům a klientům.

Culture book

Naše poslání, přístup a firemní hodnoty jsou tím, co nás spojuje a udává směr v každodenní práci. Touto knihou jsme chtěli ukázat světu, jací jsme uvnitř. Je manifestem naší firemní kultury. Chceš nás poznat blíž? Napiš na ahoj@morosystems.cz a stav se na kafe.

Naši spokojení zákazníci

Spolupráci s našimi zákazníky a partnery stavíme na důvěře a loajalitě. Vždy usilujeme o dlouhodobou a vzájemně vyrovnanou spolupráci. Našim zákazníkům nasloucháme a doporučujeme jim ta nejvhodnější řešení.

Diebold Nixdorf

eBay

Konica Minolta

O2

Mountfield

Total a Shell

 • 10 let
  na trhu

 • 120 skvělých
  kolegů

 • 200 společných
  akcí

 • 600 článků na interním blogu

Naše příběhy

Naši firmu stavíme na lidech a jejich schopnostech místo procesů a nařízení. Spojujeme nejtalentovanější a nejschopnější jednotlivce do týmů, pracujeme na rozvoji jejich znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Baví nás to spolu.
V práci i mimo ni.

Jsme MoroSystémáci. Jsme parta lidí se společnými zájmy. Jezdíme spolu na kole a běháme. Čas od času skočíme na burger, laser game nebo do kina. Ročně uskutečníme na dvě desítky společných akcí.

Budoucnost

Nemáme křišťálovou kouli a do budoucnosti nevidíme. Budeme však usilovně pracovat na naplnění našeho snu. Budeme usilovat o vytvoření prostředí, ve kterém se každý z nás může realizovat. Našim zákazníkům budeme neustále naslouchat a doporučovat ta nejvhodnější řešení. Chceš být u toho s námi?

Sleduj nás na našem webu MoroSystems.cz, blogu VsadNaJavu, Facebooku či LinkedIn.